O naší firmě

Specializujeme se na zabezpečení nemovitých objektů, vozidel a také na kompletní elektrotechnické instalace včetně kamerových systému a chytrých domácností.

Dále poskytujeme technický dozor zdvihacích zařízení (výtahů) jak pro jednotlivce, tak pro společenství vlastníků či družstva.

Vznik naší společnosti v aktuální podobě se datuje do roku 2018, majitelé však spolupracují spolu již roky a mají mnohaleté zkušenosti v oblasti elektrotechnických prvků, zámečnictví, elektrotechnických systému a zdvihacích zařízení – výtahů.

Důsledkem této praxe získala společnost v září roku 2018 přímé obchodní zastoupení splečnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia a následovalo zastoupení něměcké značky WinkHaus ČR. S tímto krokem je spjato rozšíření sortimentu o produkty FAB, YALE a sortiment značky Winkhaus.

V únoru roku 2019 jsme prošli certifikací pro nouzové otevírání zámků a automibilů a spustili jsme nonostop tuto službu v Prostějovském, Přerovském a Olomouckém regionu.

Využíváme našich letitých zkušeností a nabízíme zákazníkům služby technického dozoru při stavbě či rekonstrukci výtahů.

Od prosince roku 2019 vyrábíme autoklíče všech zanaček včetně kódování imobilizérů a dálkových ovladačů. Výroba důlkových a cylindrických klíčů je pro nás samosřejmostí, vyrábíme i klíče online. V březnu nás postihla nečekná pandemie a byli jsme nuceni vlivem státu omezit provoz, ale i v této situaci pomáháme sužbami nouzového otevírání. 

www.safetylock.cz

globální web naší společnosti

www.klicovka.cz

prodejna a servis – vše kolem klíčů

www.fabcentrum.cz

globální eshop

www.lockhome.cz

nouzové otevírání zámků a automobilů