Safety Lock CZ s.r.o., Vodní 11, 796 01 Prostějov
+420 704 277 477
info@safetylock.cz

O naší firmě

Jsme koncesovaná společnost s autorizací pro instalace bezpečnostních prvků YALE, FAB, EVVA, Paradox, AJAX, Keyless Defender a další… specializuje na zabezpečení nemovitých objektů, vozidel a také na kompletní elektrotechnické instalace včetně kamerových systému a chytrých domácností.

Trochu z naší historie

Vznik naší společnosti v aktuální podobě se datuje do roku 2018, ale majitelé spolupracují spolu již roky a mají mnohaleté zkušenosti v oblasti elektrotechnických prvků, zámečnictví a elektrotechnických systému. Důsledkem této praxe získala společnost v září roku 2018 přímé obchodní zastoupení společnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia. S tímto krokem je spjato rozšíření sortimentu o produkty FAB, YALE.

Dále jsme se specializovali v oblasti zabezpečení co vedlo k získání koncesní živnosti “Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob” a od roku 2019 instalujeme bezpečností prvky již pod touto koncesí a jsme plně kvalifikovaní v tomto oboru. V únoru roku 2019 jsme prošli certifikací pro nouzové otevírání zabouchnutých dveří a oken a spustili jsme nonstop tuto službu v Prostějovském, Přerovském a Olomouckém regionu.

Březen je ve znamení spuštění maolobchodního eshopu www.fabcentrum.cz s naším sortimentem pro koncové spotřebitele a také se zahájení spolupráce s Raiffeisen Bank a to jako partneři premium RB clubu. Samozřejmostí na našem eshopu jsou platby kartou včetně uplatnění slev z věrnostního programu Raiffeisen Bank.

Postupně se dále vzděláváme v našem oboru a rozšiřujeme od dubna naše služby certifikací pro servis a instalace alarmů Paradox a Ajax. Dále jsme spustili specializovaný web www.keylessdefender.cz kde prodáváme výhradně zabezpečení bezklíčkového odemykání automobilů od firmy ESSAtech s.r.o.

Dálším krokem v naší specializaci je rozšíření o nouzové otevírání automobilů téměř všech značek od května 2019.

05.2019 Safety Lock CZ s.r.o.